Pósa András nyerte a CinemArt Filmfesztivál fődíját!

2013.10.07
Kategória:Zöldkakas
# #

Iskolánk diákja, Pósa András, rövidfilmjével megnyerte a hétvégén megrendezett CinemArt Filmfesztivál fődíját. A verseny különlegessége, hogy miután szombat reggel a verseny helyszínén nyilvánosságra hozták a kötelező képi elemeket, a versenyzőknek az alkotások kitalálására, leforgatására és elkészítésére mindössze 24 óra állt rendelkezésre.

Iskolánk diákja, Pósa András, rövidfilmjével megnyerte a hétvégén megrendezett CinemArt Filmfesztivál fődíját. A verseny különlegessége, hogy miután szombat reggel a verseny helyszínén nyilvánosságra hozták a kötelező képi elemeket, a versenyzőknek az alkotások kitalálására, leforgatására és elkészítésére mindössze 24 óra állt rendelkezésre.

A Zöld Kakas színi együttese, a ZK_Társulat sem aludt egy percet se ezen a hétvégén, ők az alábbi videót készítették 24 óra leforgása alatt:

Alkotók:
ötlet: _Társulat
Tunyogi Dorka – dealer
Antal Réka – vevő
Páldy Zoltán – Sir Hatás
operatőrök: Kiss Vencel, Noske Richárd
vágó: Mándli Iván
dramaturg: Jámbor Judit
Nagyon gratulálunk Andrásnak és a _Társulatnak, büszkék vagyunk Rátok!